Node Template (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Next
kk: Келесі

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: yes
kk: Иә

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Configure
kk: Баптау

en: Published
kk: Жарияланған
