Node Template (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: no
km: ទេ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ
