Node Template (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: yes
kn: ಹೌದು

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Modified
kn: ಮಾರ್ಪಡಿಸಲಾದ
