Node Template (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Next
ku: دواتر

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: yes
ku: بەڵێ

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: no
ku: نەخێر

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Owner
ku: خاوەن
