Node Template (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Next
lv: Tālāk

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: yes
lv: jā

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: no
lv: nē

en: Published
lv: Publicēts

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Modified
lv: Modificēts
