Node Template (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: yes
mg: eny

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany
