Node Template (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Next
mn: Дараах

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: yes
mn: тийм

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Configure
mn: Тохируулах

en: no
mn: үгүй

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн
