Node Template (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Next
mr: पुढील

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: yes
mr: हो

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Owner
mr: मालक
