Node Template (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး
