Node Template (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Next
ne: अर्को

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: yes
ne: हो

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: no
ne: हैन

en: Published
ne: प्रकाशित
