Node Template (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Next
nn: Neste

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: yes
nn: ja

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Configure
nn: Konfigurer

en: no
nn: nei

en: Published
nn: Publisert
