Node Template (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Next
oc: Seguent

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: yes
oc: òc

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Configure
oc: Configurar

en: no
oc: non

en: Published
oc: Publicat

en: Owner
oc: Proprietari

en: Modified
oc: Modificat
