Node Template (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: yes
os: ойы

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар
