Node Template (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: yes
pa: ਹਾਂ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: no
pa: ਨਹੀਂ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ
