Node Template (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Next
pl: Dalej

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: yes
pl: tak

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: no
pl: nie

en: Published
pl: Opublikowane

en: Owner
pl: Właściciel

en: Modified
pl: Zmodyfikowany
