Node Template (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: yes
ps: هو

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Configure
ps: سازول

en: no
ps: نه

en: Published
ps: خپاره شوي
