Node Template (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Next
sk: Ďalej

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: yes
sk: áno

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: no
sk: nie

en: Published
sk: Zverejnené

en: Owner
sk: Vlastník

en: Modified
sk: Upravené
