Node Template (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Next
sl: Naslednja

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: yes
sl: da

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Configure
sl: Nastavi

en: Published
sl: Objavljeno

en: Owner
sl: Lastnik
