Node Template (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: yes
sq: po

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: no
sq: jo

en: Published
sq: Publikuar
