Node Template (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи
