Node Template (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Next
sv: Nästa

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: yes
sv: ja

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Configure
sv: Konfigurera

en: no
sv: nej

en: Published
sv: Publicerad

en: Owner
sv: Ägare

en: Modified
sv: Modifierad
