Node Template (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Next
te: తరువాత

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: yes
te: అవును

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: no
te: కాదు
