Node Template (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Next
th: ถัดไป

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: yes
th: ตกลง

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: no
th: ไม่

en: Owner
th: เจ้าของ
