Node Template (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Next
tr: Sonraki

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: yes
tr: evet

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: Configure
tr: Yapılandır

en: no
tr: hayır

en: Published
tr: Yayında

en: Owner
tr: Sahibi

en: Modified
tr: Düzenlendi
