Node Template (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: no
ug: ياق

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Owner
ug: ئىگىسى
