Node Template (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Next
uk: Наступний

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: yes
uk: так

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Configure
uk: Налаштувати

en: no
uk: ні

en: Published
uk: Опубліковано

en: Owner
uk: Власник

en: Node templates
uk: Шаблони документів

en: Please enter a numeric value.
uk: Будь ласка, уведіть числове значення.

en: Modified
uk: Змінено

en: duplicate
uk: дублікат
