Node Template (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Next
vi: Tiếp

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: yes
vi: có

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Configure
vi: Cấu hình

en: no
vi: không

en: Published
vi: Đã công bố

en: Owner
vi: Chủ sở hữu

en: Modified
vi: Bị sửa đổi

en: duplicate
vi: tạo bản sao
