Node Template (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: yes
am: አዎ

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Configure
am: ውቀር

en: Published
am: የታተመ
