Node Template (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Next
ar: التالي

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: yes
ar: نعم

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Configure
ar: ضبط

en: no
ar: لا

en: Published
ar: منشور

en: Owner
ar: المالك

en: Modified
ar: تم التعديل
