Node Template (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: yes
az: bəli

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: no
az: yox

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Owner
az: Sahib
