Node Template (7.x-1.0) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Next
br: Da heul

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: yes
br: ya
