Node Template (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Next
ca: Següent

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: yes
ca: sí

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Configure
ca: Configura

en: Published
ca: Publicat

en: Owner
ca: Propietari

en: Modified
ca: Modificat
