Node Template (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Next
gu: આગળ

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: yes
gu: હા

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Published
gu: પ્રકાશિત
