Node Template (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Next
he: הבא

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: yes
he: סוגים

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Configure
he: הגדרות

en: no
he: לא

en: Published
he: מפורסם

en: Owner
he: בעלים

en: Modified
he: השתנה

en: Clone of
he: שכפול של
