Node Template (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: yes
hy: այո

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Configure
hy: կարգավորել

en: no
hy: ոչ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Owner
hy: Սեփականատեր
