Node Template (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Titill

en: Next
is: Næsta

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: yes
is: já

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Configure
is: Stilla

en: no
is: nei

en: Published
is: Birt

en: Owner
is: Eigandi
