Node Template (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Next
it: Seguente

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: yes
it: sì

en: List
it: Elenco

en: Cancel
it: Annulla

en: Configure
it: Configura

en: Published
it: Pubblicato

en: Owner
it: Proprietario

en: Please enter a numeric value.
it: Inserisci un valore numerico.

en: Modified
it: Modificato
