Node Template (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Next
ja: 次へ

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: yes
ja: はい

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Configure
ja: 設定

en: no
ja: いいえ

en: Published
ja: 掲載

en: Owner
ja: 所有者

en: Modified
ja: 変更済み
