Node Template (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Next
ka: შემდეგი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: yes
ka: დიახ

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: no
ka: არა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Owner
ka: მფლობელი
