Node Template (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Next
lt: Kitas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: yes
lt: taip

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: no
lt: ne

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Owner
lt: Savininkas

en: Please enter a numeric value.
lt: Įveskite skaitinę reikšmę.

en: Modified
lt: Redaguota
