Node Template (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Next
nl: Volgende

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: yes
nl: ja

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Configure
nl: Instellen

en: no
nl: nee

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Please enter a numeric value.
nl: Voer een numerieke waarde in.

en: Modified
nl: Aangepast

en: duplicate
nl: duplicaat

en: Clone of
nl: Duplicaat van
