Node Template (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Title
pt: Título

en: Next
pt: Próximo

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Type
pt: Tipo

en: yes
pt: sim

en: List
pt: Lista

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Configure
pt: Configurar

en: no
pt: não

en: Published
pt: Publicado

en: Owner
pt: Proprietário

en: Modified
pt: Modificado
