Node Template (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Next
ro: Următor

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: yes
ro: da

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Configure
ro: Configurează

en: no
ro: nu

en: Published
ro: Publicat

en: Owner
ro: Proprietar

en: Modified
ro: Modificat
