Node Template (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Next
ru: Вперёд

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: yes
ru: да

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отмена

en: Configure
ru: Настроить

en: no
ru: нет

en: Published
ru: Опубликовано

en: Owner
ru: Владелец

en: Node templates
ru: Шаблоны материалов

en: Please enter a numeric value.
ru: Пожалуйста, введите числовое значение.

en: Modified
ru: Изменено

en: duplicate
ru: дубликат
