Node Type count (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Number of Users
cs: Počet uživatelů

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Machine Name
cs: Strojový název
