Node Type count (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: Published
ru: Опубликовано

en: Content Type
ru: Тип материала

en: Node Count
ru: Количество материалов

en: Machine Name
ru: Машинное имя
