Node type flag (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Node type
pl: Typ zawartości

en: Flags
pl: Flagi

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Display link as field
pl: Wyświetl odnośnik jako pole

en: This entity type is not fieldable.
pl: Ten typ encji nie obsługuje pól.
