Node type flag (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Node type
uk: Тип матеріалу

en: Flags
uk: Прапори

en: Bundles
uk: Пакети

en: You are not allowed to flag, or unflag, this content.
uk: У вас немає прав для встановлення або зняття прапора з цього матеріалу.

en: Display checkbox on entity edit form
uk: Відображати прапорець на формі редагування сутності

en: Display on @name view mode
uk: Відображати в режимі перегляду @name

en: Display in entity links
uk: Відображати у посиланнях сутності

en: Show the flag link with the other links on the entity.
uk: Відображати посилання прапора з іншими посиланнями на сутності.

en: This flag does not apply to this entity type.
uk: Цей прапор непридатний для цього типу сутності.

en: Internal error: You are anonymous but you have no session ID.
uk: Внутрішня помилка: ви — анонімний користувач, однак не маєте ID сеансу.

en: Display link as field
uk: Відображати посилання як поле

en: Show the flag link as a pseudofield, which can be ordered among other entity elements in the "Manage display" settings for the entity type.
uk: Відображати посилання прапора як псевдополе, яке може бути впорядковано серед інших елементів на сторінці "Керувати відображенням" для типу сутності.

en: This entity type is not fieldable.
uk: Цей тип сутності не може містити поля.
