Field Collection View Mode Field (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Local
bo: རང་ཁུལ
