Field Collection View Mode Field (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: Add
ca: Afegeix

en: Select
ca: Seleccioneu

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Edit link title
ca: Títol de l'enllaç d'editar

en: Leave the title empty, to hide the link.
ca: Deixeu el títol buit per amagar l'enllaç.

en: Delete link title
ca: Títol de l'enllaç d'eliminar

en: Add link title
ca: Títol de l'enllaç d'afegir

en: Show the field description beside the add link.
ca: Mostra la descripció del camp al costat de l'enllaç d'afegir.

en: If enabled and the add link is shown, the field description is shown in front of the add link.
ca: Si s'habilita i l'enllaç d'afegir es mostra, la descripció del camp es mostrarà davant de l'enllaç d'afegir.
